2026 m. birželio 12–14 dienomis Šventojoje vyko tradicinė Lietuvos kolegijų darbuotojų sporto šventė, kurią organizavo LKDK sporto komitetas. Į šventę susirinko gausus būrys entuziastingų dalyvių iš Vilniaus kolegijos, Kauno kolegijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Lietuvos inžinerijos kolegijos ir Šiaulių valstybinės kolegijos.
Dalyviai rungėsi penkiose nuotaikingose ir išradingose rungtyse: „Taiklioji rankelė“, „Futboliukas“, „Smiginis“, „Bohabo“ bei „Žiedų valdovas“. Sportinis azartas, komandinė dvasia ir puiki nuotaika lydėjo visą renginį.
Susumavus visų rungčių rezultatus, paaiškėjo šventės prizininkai:
I vieta – Vilniaus kolegija
II vieta – Šiaulių valstybinė kolegija
III vieta – Kauno kolegija
Pasibaigus varžyboms, nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis bei padėkomis už parodytą sportinį meistriškumą ir aktyvų dalyvavimą.
Nuoširdžiai dėkojame visiems šventės dalyviams už energiją ir gerą nuotaiką, o LKDK sporto komitetui – už puikiai suorganizuotą renginį!